Блокування каналів Медведчука: що далі?

Що президент та керівництво країни мають робити після удару по ОПЗЖ та інформаційним проектам РФ в Україні?

 • Президент має виступити з відеозверненням до українців – це саме той випадок, коли всі цього чекають. Дати визначення, подивитись в очі, сказати про свободу слова, дати оцінку істеричній реакції проросійських політиків та пропагандистів, сказати, чи будуть введені обмеження проти ватажків проросійської агентури та фінансово-економічних проектів, які Кремль створив для фінансування свого впливу. Вичікування президента з офіційною позицією буде сприйняте опонентами як слабкість, потрібно показати, що він має план, стратегію. Бити – то вже бити, тепер шляхи відступу Зеленський собі відрізав, треба йти далі.
 • Служба безпеки України має провести розслідування та звернутись до генпрокурорки Ірини Венедиктової за дозволом на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Тараса Козака за фінансування тероризму. Справа має бути порушена на підставі матеріалів, за якими було ухвалено рішення РНБО.
 • СБУ має відкрити кримінальні справи проти народних депутатів Віктора Медведчука, Вадима Рабіновича, Ріната Кузьміна, а згодом генпрокурорка має надати дозвіл на притягнення їх до відповідальності. Ці люди мають найщильніші контакти з Кремлем та ведуть зараз відкриту антидержавну діяльність. Все, що вони роблять в Україні, повинно стати предметом оцінки правоохоронців. Зеленський має продовжити системні обмеження тих керівників проросійського політичного проекту ОПЗЖ, які дозволяють собі відкриті антидержавні заклики.
 • РНБО має дати оцінку іншим економічним проєктам російської агресії в Україні, завдяки яким Путін фінансує війну, вбивства українців та свою агентуру. Так, з 1 лютого уряд ухвалив рішення щодо імпорту електрики в Україну. Тим самим задається нищівний удар по українській енергетиці, фактично знищується державний “Енергоатом”. Кабмін України практично допомагає ворогу вбивати нашу власну економіку. СБУ має відкрити справу проти посадовців, які знищують енергетику України в інтересах РФ.
 • Зеленський повинен очистити своє найближче оточення. Перебування на ключових посадах в Офісі Президента російських агентів Руслана Демченка (начальника комітету з питань розвідки) та Олега Татарова (замголови ОП з правоохоронної діяльності) вказує на відсутність системного підходу в боротьбі з російським впливом у владі.
 • Україна має звернутись до США з проханням заблокувати діяльність проросійської пропаганди в соціальних мережах YouTube, Facebook та інших. Російські пропагандистські проекти типу Шарія та інші мають бути ліквідовані. Це питання президент, уряд, народні депутати повинні підняти на найвищому рівні.
 • Президент зобов’язаний провести реалістичний аналіз та започаткувати структурні реформи, спрямовані на справжнє підвищення боєздатності сил оборони та безпеки, оскільки послаблення російського впливу може викликати додаткові удари на фронті з боку російських військ та створювати нові загрози, до яких держава повинна бути готовою.
 • Україна має звернутись до країн НАТО з пропозицією створити програму посилення взаємодії. Цю програму Україна повинна запропонувати Альянсу самотужки – так само, як свого часу запропонувала Євросоюзу запровадити безвізовий режим. Сварка між МО та ГШ ЗСУ, яку президент не знає, як вирішити, показує, що про жодну сумісність з НАТО зараз навіть не варто говорити. Нам потрібні не пусті гасла та балачки про “стандарти НАТО”, а системні кроки, наші власні зобов’язання, розраховані на три найближчих роки.
 • Якщо президент Зеленський думає, що він зіграв партію, і справа зроблена, варто усвідомити: він вчора зробив перший системний політичний крок у своєму житті. І якщо не зробити інші кроки та не почати діяти на випередження, країна отримає серію ударів у відповідь. Росія рахуватиметься лише з силою та системою.

  Источник: censor.net
  Вам также может понравиться