Верланов: “Посадок корупціонерів немає, тому влада готує сфабриковані підозри мені та Нефьодову. Це – реванш часів Януковича”

Служба безопасности Украины готовится вручить подозрение и экс-главе Государственной налоговой службы Сергею Верланову.

Информацию о подготовке подозрения подтвердил Цензор.НЕТ сам Сергій Верланов, читайте ниже его подробный комментарий.

По данным источников Цензор.НЕТ, задержание Верланова готовится в самое ближайшее время, прямо перед выборами, чтобы показать избирателям борьбу с коррупцией и задержание высокопоставленного чиновника, который работал в Кабмине Шмыгаля и Гончарука. Вполне вероятно, что вместе с Верлановым подозрение получит также и Максим Нефьодов – экс-глава Государственной таможенной службы. Вот, мол, кто является кандидатом на пожизненное заключение.

Однако любопытно, что дело против Верланова связано не с обвинениями в “скрутках”, о чем так много в свое время писали в СМИ, а с оптимизацией налогов компанией “Арселор- Миттал Кривой Рог”! То есть по сути “орлы Баканова” намерены снова, как и год назад перед парламентскими выборами, устроить показательный “наезд” причем на компанию, которая многие годы явяется крупнейшим налогоплательщиком среди предприятий металлургической промышленности. По экологическим штрафам и делам СБУ в 2019-м “Арселор” уже успешно отбился, все “порешали”, но теперь СБУ снова придумало, как “обилетить” индусов и получить нужные пиар-поводы перед выборами.

Контролирует операцию по Верланову и Нефедову, по данным Цензор.НЕТ, новоиспеченный бригадный генерал Андрей Наумов

Любопытно, что Верланов на выборы не идет, но Max Nefyodov стал одним из лидеров партии “Голос” на местных выборах в Киеве, и активизация дела против него совпала с его регистрацией в качестве кандидата. Вот как о сути дела рассазал Цензор.НЕТ сам Верланов:

“Вважаю, що кримінальне провадження, яке розслідує СБУ, – це чергова юридична нісенітниця за своєю суттю та має всі ознаки замовної.

Спочатку головною темою справи проти мене були так звані “скрутки”. Нагадаю, що після мого звільнення наприкінці квітня, що відбулося внаслідок грубого порушення українського законодавства, у моєму помешканні було проведено обшук, під час якого слідчі так нічого не знайшли та не вилучили. Далі – було ТСК. Після того, як факт моєї причетності до цього ганебного явища так і не було доведено, а навпаки – було фактично встановлено мої успіхи у боротьбі зі скрутками (прийняття Постанови 1165, рекордно малі показники скруток у лютому-квітні), в Службі безпеки було вирішено “розкручувати” інший епізод.

Так, з серпня у відомстві почали активно займатися нібито порушеннями під час часткового скасування донарахувань за податковою перевіркою компанії “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

Наскільки мені відомо, на думку слідства, Державна податкова служба під час мого керівництва нібито неправомірно задовольнила скарги цього платника податків, внаслідок чого нібито державі було завдано шкоди в особливо великих розмірах.

Хоча, вважаю, будь-які припущення слідства, зокрема щодо направленого на повторну перевірку епізоду з рентною платою, є протиправними, оскільки, по-перше на момент перевірки існувала позитивна судова пракика на користь платників в аналогічних справах, наприклад щодо Північного ГЗК. По-друге, в Рішенні ДПС України про результати розгляду скарг було вказано про повторну перевірку платника податків, оскільки питання потребуло додаткового вивчення. Тобто, податкова має повторно перевірити компанію “АрселорМіттал Кривий Ріг” та встановити наявність таких порушеннь.

Сам факт існування цього кримінального провадження свідчить про те, що, на переконання деяких представників правоохоронних органів, податкова не повинна належним чином розглядати скарги платників, а повинна ігнорувати грубі порушення з боку місцевих інспекторів та відмовляти в задоволенні скарг, що само по собі є незаконним. Найбільшого іноземного інвестора “пресують” як в “найкращі” часи Януковича. Коли я прийшов на посаду, однією з моїх цілей було припинення практики державного рекету та боротьби з конкурентами з використанням податкової та правоохоронців.

За моєю інформацією, моє переслідування замовлене дуже впливовою сьогодні групою, представники якої є і в Уряді, і в ОП, і в правоохоронних органах. Вважаю, що, відповідно до їхнього задуму, ця справа перед виборами мала би виконати роль такого собі “інформаційного шуму” та зімітувати ефективну боротьбу з корупцією. Коли посадок корупціонерів немає і не передбачається, влада готує сфабриковані підозри мені та Максу Нефьодову.

Моя справа – лише частина ширшої політичної картини. Всіх, або майже всіх реформаторів вже звільнено, тепер їх починають “доганяти”. Реванш – це не стільки про повернення людей, які працювали за президента-втікача Віктора Януковича, у владу, а передусім про повернення його часів і підходів”.

Источник: censor.net
Вам также может понравиться